was successfully added to your cart.

Fotolustro – koniec z rozczarowaniem zdjęciami z wesela

By 3 sierpnia 2019Bez kategorii

Nieudane, nudne zdjęcia z wesela coś, co spotkało wiele par. Każdy pragnie, aby jak najlepiej uwiecznić ten magiczny moment – początek wspólnego życia. Niestety czasem nawet najlepszy fotograf może nie sprostać oczekiwaniom nowożeńców. Idealnym rozwiązaniem będzie fotolustro. To forma rozrywki, która przybyła zza oceanu i zdobywa coraz większą popularność.
Selfie mirror jest dużym ekranem dotykowym z hartowanego szkła – hartowanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowników i chroni lustro przed uszkodzeniami. Fotolustro ozdabia rama, która często jest dodatkowo podświetlona. Ponadto przed magicznym lustrem może zostać rozłożony czerwony dywan, który sprawi, że goście poczują się jak w Hollywood.
Fotolustro na przyjęciu weselnym to niecodzienna atrakcja, która daje wiele możliwości. Kusi wskazówkami głosowymi i barwnymi animacjami, przez co nie sposób przejść obok niego obojętnie. Interaktywne selfie dają możliwość samodzielnego decydowania o tym, jak zostaną uwiecznione niezapomniane chwile z wesela. Mimo pewnej kontroli nad tym, jak ostatecznie będzie wyglądała fotografia, magiczne lustro gwarantuje zdjęcia z dodatkiem spontaniczności. Chyba każdy, kto chociaż raz zrobił sobie selfie, wie, że rzadko kiedy wszystko idzie zgodnie z planem. Zabawna mina, rozczulający gest lub ukradkowe spojrzenie – fotolustro uchwyci wszystkie te momenty i z pewnością wywoła uśmiech podczas oglądania fotografii.
Należy podkreślić, że fotolustro nie jest tym samym, co fotobudka. Selfie mirror pozwala na umieszczenie podpisu na zdjęciach dzięki bardziej zaawansowanemu oprogramowaniu niż w przypadku fotobudki. Ponadto wybór fotolustra zmniejsza ryzyko zrobienia niedoświetlonych zdjęć. Rynek fotobudek jest tak duży, że łatwo można trafić na taką z tylko jednym fleszem, co całkowicie psuje efekt końcowy.
Fotolustro na przyjęciu weselnym gwarantuje uwiecznienie wspaniałych chwil w świetnej jakości. Zdjęcia pozostaną na lata, a możliwość ich samodzielnego wykonania pozwala na zachowanie wspomnień w wymarzonej formie.